СПРОБУЙТЕ НАШУ НОВУ ПОСЛУГУ
КОМЕРЦІЙНИЙ ОБЛІК ЕЛЕКТРИЧНОЇ ЕНЕРГІЇ
Отримання погодинних даних споживання
Однією з ключових проблем та недоліків нового ринку електроенергії є відсутність оперативного обміну комерційною інформацію між всіма учасниками.
ТОВ «Хорсет» пропонує нову якісну ПОСЛУГУ з отримання погодинних даних споживання електричної енергії, послугу з вичитування даних з лічильників для наших споживачів
АСКОЕ, ЛУЗОД, електронні SMART-лічильники
Мы надаємо можливість погодинної, щодобової вичитки показників споживання електричної енергії всім своїм споживачам, які мають автоматизовані системи комерційного обліку електричної енергії - так звані АСКОЕ, ЛУЗОД, або електронні SMART-лічильники.
✔ Погодинне, щодобове вичитування лічильників електроенергії, або ж, простими словами, знімання з них інформації, є доцільним для підприємств. Цим, за відповідну платню, займаються постачальники послуг комерційного обліку, або оператори систем розподілу.
✔ Встановив ЛУЗОД, чи електронні лічильники – підприємство споживач не має доступу до отримання погодинних та щодобових даних про споживання електричної енергії . Щоб використовувати дані з лічильників, споживачам доводиться купувати та встановлювати дороге програмне обладнання, або звертатись до приватних компаній та замовляти цю послугу на платній основі.

Наша компанія-партнер для свого споживача
Ми надаємо послугу щодо вичитування з лічильників інформації та надаємо доступ до отримання даних безкоштовно!
✔Крім того надаємо звіти щодо споживання електричної енергії, автоматичного розрахованого, максимально точного прогнозу - плану споживання електроенергії на наступний місяць.
- Така інформація є корисною для споживачів, тому що вона допомагає відповідальній особі:
- проаналізувати та оптимізувати роботу підприємства;
- економити на витратах на електричну енергію;
- визначити ефективність роботи обладнання;
- підвищити енергоефективність компанії.

Зацікавила послуга комерційного обліку електричної енергії?
ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ
Made on
Tilda